MEDYA
Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Medya
<< Geri Dön31.7.2017 | Seçkin Koleji İngilterede

         

Özel Seçkin Okulları 2-16 Temmuz  2017 tarihleri arasında İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olan Royal Halloway Kings Wood Collage’i ziyaret edip, özel programlar kapsamında Londra ve çevresindeki birçok tarihi yer ve şehri gezme fırsatı bulmuştur.

 

Sunulan programlar içerisinde, öğrencilerimizin yarım gün akademik eğitim alarak farklı milletlerden öğrencilerle,aynı platformda kaynaşmaları ve eğitim almaları sağlanmıştır. Bunun yanında dil becerilerini sunabilecekleri spor, drama, oyun vb. aktivitelere de sıkça yer verilmiştir.

       

Londra’da “ THIRILLERS” adlı müzikali izleyen öğrencilerimiz, yine Londra’da yer alan Thames Nehri, London Eye, Big Ben,  Covent Garden, Hyde Park, Madame Tussauds gibi turistik merkezleri ve bunun yanı sıra Cambridge ve Brighton gibi şehirler de ziyaret edilmiştir.

Öğrencilerimiz ek olarak, Leicester Square’de M&M World’da keyifli zaman geçişmişlerdir.

 

“Bir dil bir insandır” felsefesi doğrultusunda, öğrencilerimiz bu yaz kampı ile güzel deneyimler edinmişlerdir. Evrensel bir bakış açısı edinme yolunda ciddi bir birikim elde eden öğrencilerimiz, yeni insanlarla tanışmış olmanın verdiği mutlulukla geziyi tamamladılar.