Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Başarılarımız
<< Geri Dön



2009-2010 Tüm Başarılarımız | 20.07.2010

 

2009-2010 HER ALANDA BAŞARI

 

2008-2009 ÖSS Yerleştirme Gaziantep İl 1.liği

 

Türkiye Yaş Grupları Satranç Turnuvası Türkiye

11. liği

Türkiye Yaş Grupları Satranç Turnuvası Milli Takım Oyunculuğu

 

Voleybolda Genç Bayanlar 6. Kez İl Şampiyonluğu

Bölge 3.lüğü 

 

 Büyük Bayanlar Voleybol  Takımı   Deplasmanlı  ligde Şampiyon olarak 3.Lige Yükseldi

 

Basketbolda Genç Bayanlar  4. Kez İl Şampiyonluğu

Bölge ve İl Dereceleri

 

Judoda Türkiye Şampiyonluğu

 

Yüzme Müsabakalarında Türkiye  Dereceleri

 

Commenius Projesi ile Avrupa’da

 

Badminton Gaziantep Şampiyonluğu

 

Atletizm Gaziantep Şampiyonluğu

 

Yurt Genelinde Yapılan Sınavlarda Türkiye Dereceleri

 

Kompozisyon ve Şiir Yarışmalarında Türkiye ve İl Dereceleri

 

Resim Yarışmalarında Türkiye ve İl Dereceleri

 

 

 

 

AKADEMİK BAŞARILAR (Lise)

 

Fem Dershanesi´nin düzenlediği Türkiye geneli sınavında

 

TÜRKİYE 1. si

 

 

 

 

AKADEMİK BAŞARILAR

(2. kademe)

 

Özdebir  sınavında;

 

TÜRKİYE   9. su

TÜRKİYE 29. su

TÜRKİYE 42. si

 

İL 1. si - İL 2. si - İL 3. sü - İL 4. sü İL 5. si-İL 6. sı- İL 7.si  İL 8. si- İL 9.su -İL 10. su- İL 11. si-İL 12. si-İL 13. sü-İL 14. sü-İL 15. si İL 16. sı-İL 17. si -İL 18. si İL 19. su - İL 20. si

 

 

Final Dershanesi´nin düzenlediği sınavda

 

İL 1. si-İL 2. si-İL 3.sü-İL 6. sı-İL 9. su-İL 11. si-İL 19. su- İL 20.si

 

TUDEM´in düzenlediği sınavda;

 

İL 1. si

 

Birey Dershanesi’nin Düzenlediği Sınavda;

 

Drs. 1. si

 

 

Anafen Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda;

 

İL 3. sü

 

Zirve Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda;

 

Drs.1. sü

 

 

Analitik Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda;

 

İL 3. sü

Uğur Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavında;

 

Drs. 3. sü

 

Brey  Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda;

 

Drs. 1. si

Üniversite Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda;

 

Drs.1. si

 

AKADEMİK BAŞARILAR

(1. Kademe)

 

Tudem´in Düzenlediği Sınavda;

 

4. Sınıf   İL 1. si

 

TÜRKİYE 5. si

 

 

Modren Pi  Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda;

 

5. Sınıf  Drs.1. si

 

Fen Bilimleri Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda;

 

TÜRKİYE   77. si

TÜRKİYE 88.´si

 

5. Sınıf İL 1. si- İL 2. si

 

Final Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda;

 

5. Sınıf  Drs. 1. si

 

Uğur Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda

 

5. Sınıf

TÜRKİYE   3. sü

 

5. Sınıf  İL 1. si

 

 

Ünsal Ören Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda;

 

5. Sınıf  İL 1. si-İL 2. si-İL 3. sü

 

            

Zirve Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda

 

5. Sınıf    İL 3. sü-Drs. 1. si

 

Zafer Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda

 

5. Sınıf     İL 1. si-İL 2. si

 

Pisagor Dershanesi´nin Düzenlediği Sınavda

 

5. Sınıf     İL 2. si-İL 5. Si

 

 

RESİM BAŞARILARI

 

Veremle Savaş Haftası nedeniyle düzenlenen Resim Yarışmasında

Derya KÜPELİ: İl 3.’sü olarak altın madalya almaya hak kazanmıştır.

 

Dünya Su Günü nedeniyle düzenlenen Resim Yarışmasında

Nur AKAN:  İl 3.’sü olarak Kitap Seti almaya hak kazanmıştır.

 

Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen 21 ülkenin katıldığı uluslararası 20.Çocuk  Resim Yarışmasında

Şeyma AĞKURT: Mansiyon almaya hak kazanmıştır.

 

Anıl TAN: Eseri sergilenmeye layık görülmüştür.

Selçuk DEMİR: Eseri sergilenmeye layık görülmüştür.

 

Oya YASEMİN: Eseri sergilenmeye layık görülmüştür.

 

Ozan KAYNAK: Eseri sergilenmeye layık görülmüştür.

 

Ege ATAKAN: Eseri sergilenmeye layık görülmüştür.

 

 

SATRANÇ BAŞARILARI

 

TÜRKİYE DERECELERİ

 

   * 23 Ocak - 1 Şubat 2010 Türkiye Yaş Gurupları Satranç Turnuvası 8 Yaş Genel Kategorisi

M. Doğan KOÇ TÜRKİYE 15. Sİ Milli Takım Oyuncusu

   * 23 Ocak - 1 Şubat 2010 Türkiye Yaş Gurupları Satranç Turnuvası 8 Yaş Bayan Kategorisi

Ege ATAKAN TÜRKİYE 13. SÜ Milli Takım Oyuncusu

   * 23 Ocak - 1 Şubat 2010 Türkiye Yaş Gurupları Satranç Turnuvası 16 Yaş Genel Kategorisi

M. Berkay ÖZDÖVER TÜRKİYE 11. Si

 

İL BİRİNCİLERİ

 

* 24-25 Ekim 2009 29 Ekim Cumhuriyet Satranç Turnuvası 14 Yaş Bayan Kategorisi

Sinem KISACIK İL BİRİNCİSİ

* 24-25 Ekim 2009 29 Ekim Cumhuriyet Satranç Turnuvası 8 Yaş Bayan Kategorisi

Ece ATAKAN İL BİRİNCİSİ

* 24-25 Ekim 2009 29 Ekim Cumhuriyet Satranç Turnuvası 14 Yaş Genel Kategorisi

M. Berkay ÖZDÖVER İL BİRİNCİSİ

*9-10 Ocak 2010 Gaziantep Yaş Gurupları Satranç Turnuvası 8 Yaş Bayan Kategorisi

Ege ATAKAN İL BİRİNCİSİ

*9-10 Ocak 2010 Gaziantep Yaş Gurupları Satranç Turnuvası 16 Yaş Bayan Kategorisi

Sinem KISACIK İL BİRİNCİSİ

*9-10 Ocak 2010 Gaziantep Yaş Gurupları Satranç Turnuvası 16 Yaş Genel Kategorisi

M. Berkay ÖZDÖVER İL BİRİNCİSİ

*3-4 Nisan 2010 Gaziantep TED Koleji Satranç Turnuvası 8 Yaş Bayan Kategorisi

Ege ATAKAN İL BİRİNCİSİ

*Şehitkâmil Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 10 Yaş Bayan Kategorisinde 

Ece ATAKAN İL BİRİNCİSİ

*Şehitkâmil Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası16 Yaş Genel Kategorisi  

M.Berkay ÖZDÖVER  İL BİRİNCİSİ              

*Şehitkâmil Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası16 Yaş Bayan Kategorisi  

Sinem KISACIK İL BİRİNCİSİ

*Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 8 Yaş Bayan Kategorisi  

Ege ATAKAN  İL BİRİNCİSİ

*2-3 Mayıs 2010 Geleneksel Özel Sanko Okulları Satranç Turnuvası 8 Yaş Genel Kategorisi  

M.Doğan KOÇ  İL BİRİNCİSİ

*2-3 Mayıs 2010 Geleneksel Özel Sanko Okulları Satranç Turnuvası 8 Yaş Bayan Kategorisi  

Ege ATAKAN  İL BİRİNCİSİ

*2-3 Mayıs 2010 Geleneksel Özel Sanko Okulları Satranç Turnuvası 16 Yaş Bayan Kategorisi  

Sinem KISACIK  İL BİRİNCİSİ

*2-3 Mayıs 2010 Geleneksel Özel Sanko Okulları Satranç Turnuvası 8 Yaş Genel Kategorisi  

M.Berkay ÖZDÖVER İL BİRİNCİSİ

*8-9 Mayıs 2010 Sanko Park AVM  Satranç Turnuvası 16 Yaş Yıldızlar  Kategorisi  

M.Berkay ÖZDÖVER İL BİRİNCİSİ

*15-16 Mayıs 2010 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Zirve Üniversitesi  işbirliği ile düzenlenen Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 16 Genel  Kategorisi

M.Berkay ÖZDÖVER İL BİRİNCİSİ

 

16 Mayıs 2010 tarihinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Zirve Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen; Büyük Usta GM MİKHAIL GUREVICH’in katıldığı Simultane(Çoklu Satranç Gösterisi)n’de ise il genelinde en iyi 20 satranç oyuncusunun katılımı ile gerçekleşen gösteride 19 iyi oyuncuyu geride bırakarak, tek beraberlik alan Özel Seçkin Koleji öğrencilerinden M.Berkay Özdöver okuluna büyük gurur yaşattı.

 

 

 

 

İL İKİNCİLERİ

 

*0304 Ekim 2009 Şampiyonlar Satranç Turnuvası Genel Kategorisi

M. Berkay ÖZDÖVER İL İKİNCİSİ

*0506 Aralık 2009 Gaziantep İl Birinciliği Satranç Turnuvası Genel Kategorisi

M. Berkay ÖZDÖVER İL İKİNCİSİ

*910 Ocak 2010 Gaziantep Yaş Gurupları Satranç Turnuvası 8 Yaş Genel Kategorisi

M. Doğan KOÇ İL İKİNCİSİ

* 2728 Şubat 2010 Milli Eğitim Müdürlüğü Satranç Turnuvası Gençler Kategorisi

M. Berkay ÖZDÖVER İL İKİNCİSİ

*34 Nisan 2010 Gaziantep TED Koleji Satranç Turnuvası 8 Yaş Genel Kategorisi

M. Doğan KOÇ İL İKİNCİSİ

*Şehitkâmil Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 8 Yaş Genel Kategorisinde  

M.Doğan KOÇ İL İKİNCİSİ

*Büyükşehir  Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 8 Yaş Bayan Kategorisi  

İpek TEKİN İL İKİNCİSİ

 

İL ÜÇÜNCÜLERİ

 

*03-04 Ekim 2009 Şampiyonlar Satranç Turnuvası 8 Yaş Kızlar Kategorisi

Ece ATAKAN İL ÜÇÜNCÜSÜ

*15-16 Mayıs 2010 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Zirve Üniversitesi  işbirliği ile düzenlenen Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 6 Bayanlar kategorisi

Alara CANÖZLER  İL ÜÇÜNCÜSÜ

 

 

İL DÖRDÜNCÜLERİ

 

*34 Nisan 2010 Gaziantep TED Koleji Satranç Turnuvası 6 Yaş Genel Kategorisi

Efe ATAKAN İL DÖRDÜNCÜSÜ

*2-3 Mayıs 2010 Geleneksel Özel Sanko Okulları Satranç Turnuvası 8 Yaş Bayan Kategorisi  

Ece ATAKAN  İL DÖRDÜNCÜSÜ

*8-9 Mayıs 2010 Sanko Park AVM  Satranç Turnuvası Küçükler Kategorisi  

Ege KASTUL  İL DÖRDÜNCÜSÜ

 

İL BEŞİNCİLERİ

 

*24-25 Ekim 2009 29 Ekim Cumhuriyet Satranç Turnuvası 8 Yaş Kızlar Kategorisi

Ege ATAKAN İL BEŞİNCİSİ

*34 Nisan 2010 Gaziantep TED Koleji Satranç Turnuvası 10 Yaş Bayan Kategorisi

Ece ATAKAN İL BEŞİNCİSİ