Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Başarılarımız
<< Geri Dön



2010-2011 Tüm Başarılarımız | 25.07.2011

 

 

Murat ELBEYLİ  GAP Eğitim Bilim Ve Kültür Şenliklerinde “HİDROJEN REAKTÖRÜ “ Adlı Proje ile TÜRKİYE 3.sü

 

Avrupa Birliği Bilgi Yarışması’nda İL 1.liği

İrem Nur KİRAZ

Öykü ATEŞ

Seda Önay OĞUZ

Serhat Cem KELEŞ   

 

 

İstanbul Sabancı Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Tuzla Belediyesi İş Birliği ile Yapılan Liseler Arası Münazara Turnuvasına Katılan Okulumuz Münazara Takımı Türkiye‘de 56 Okul Arasından 5.ci olmuştur.

Türkay AVANAŞ

Murat Furkan FİDAN

Furkan DABANIYASTI

Erkan ÇELEN  

 

 

Nizip  İlçesinde Düzenlenen 2. ZEUGMA Zeka Oyunları Yarışmasında

Feyzanur ÖZKAYA

İl 2.’si

Furkan DABANIYASTI

İl 3.’sü

E. Alper AKDEMİR

 

 

Okulumuz Tarafından Düzenlenen İl Genelinde 1.Çakıltaşı Matematik ve Zeka Oyunları Yarışmasında

Furkan DABANIYASTI 

İl 1 .’si

Neslihan BAYKARA

İL 2.’si

Melis İKİZER  

İL 3’sü 

 

RESİM

Ulusal Monami Şarkgülü “Çocuk ve Çevre Konulu Resim Yarışması”nda 500.000 adet resim içerisinden Madalya Alan öğrencilerimiz

Melda MENGÜÇ

Açelya EMEK

Elif Ece KOÇYİĞİTOĞLU

Ayça YENİCE

Çağrı DAŞ

Yağmur DURDU

Hilal KARTAL

Dilara PANCAR

Hüseyin Furkan DAL

Ege ATAKAN

Doğan Mehmet KOÇ

İrem METİN

Dicle DEMİRCİ

Derya KÜPELİ

Murat ALTINDAĞ

Latif Emre ŞİRİKÇİ

Simay Yaren DUMRUL

Sedanur GÜNAY

 

Duygu GÜNGÖR Gaski Tarafından Düzenlenen “Suyun Önemi ve Tasarrufu” konulu Resim, Şiir, Kompozisyon Dalında Düzenlenen Yarışmada İl 3.sü

 

SPOR

Emir Kaan KALKAN Tenis turnuvasında İl 1.si

Efe ERSÜRMELİ Tenis turnuvasında İl 1.si

Murat NAMIDURU Tenis turnuvasında takım olarak İl 3.sü

Eyup Nuri DURMAZ Tenis turnuvasında takım olarak İl 3.sü

Ceren SOYLU: İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği GENÇLER JUDO müsabakalarında Türkiye 1.si

 

Özel Seçkin Okulu Gençler Voleybol Bayanlar Takımı İl 1.si ve Bölge 3.sü

Duygu  AKSOY

E. Şeyda ŞAHAN

Seda ÇETİNTAŞ

Begüm TURAN

Simay NACAKGEDİĞİ

Şeymanur AKBULUT

Derya KURU

Betül ÇOBAN

Nehir KARADUMAN

 

Atletizm İl Başarımız

Betül ÇOBAN 

İl 1.si

Şeymanur AKBULUT

İl 1.si

Derya KURU

İl 2.si

Nehir KARADUMAN

İl 2.si

Simay NACAKGEDİĞİ

İl 2.si       

 

TÜRKİYE VE İL GENELİNDE YAPILAN DENEME SINAVLARI

 

Barış ÖZKILIÇ TÖDER’in Düzenlediği Türkiye Geneli SBS Deneme Sınavında Türkiye 1.si

 

Edipcan SEVİNDİ TÖDER’in Düzenlediği Türkiye Geneli SBS Deneme Sınavında Türkiye 1.si

 

Gizemnaz ASLAN Final Dershanesi’nin Türkiye Geneli SBS Deneme Sınavında İl 2.si, Tudem Dershanesinin Türkiye Geneli SBS Deneme Sınavında İl 3.sü, Uğur Dershanesinin Türkiye Geneli SBS Deneme Sınavında Türkiye 5.si, İl 1.si

 

Gökçen TAŞDOĞAN Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü’nün İl Genelinde Düzenlediği Kazanım Değerlendirme Sınavında İl 2.si

 

Ceren PEHLİVAN TÖDER’in Düzenlediği Türkiye Geneli SBS Deneme Sınavında Türkiye 1.si

 

Erva MAHSERECİ Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü’nün İl Genelinde Düzenlediği Kazanım Değerlendirme Sınavında İl 1.si, Final Dershanesi’nin Düzenlediği Türkiye Geneli SBS Deneme Sınavında İl 2.si

 

Eylül Elçin ÇETİN – Tudem’in Düzenlediği Türkiye Geneli SBS Sınavında İl 2.si

 

Fatih Kaan KANBER –Zirve Dershanesi’nin Düzenlediği SBS Deneme Sınavlarında İl 1.liği ve İl 3.lüğü

 

Furkan AYHAN  2011 YGS -2 Puan Türünde 476,664 Alarak Türkiye 885.si

 

Merve CAN Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü’nün İl Genelinde Düzenlediği Kazanım Değerlendirme Sınavında İl 1.si

 

Ali SOLMAZ Türkiye Genelinde Yapılan Deneme Sınavında İl 1.si

 

ŞİİR,KOMPOZİSYON

Kürşat BAY “Mehmet Akif Ersoy” Adına Düzenlenen Güzel Okuma Yarışmasında Grup Bölge 1.si

Erva MAHSERECİ Özel Bir Kolejin Düzenlediği Hızlı Okuma ve Anlama Yarışmasında İl 3.sü

Ejder ÖZKARSLIGİL “Mehmet Akif Ersoy” Adına Düzenlenen Güzel Okuma Yarışmasında Grup Bölge 2.si

İrem Nur KİRAZ  “ GLOBAL CITIZEN “ Konulu İngilizce Kompozisyon Yarışmasında 120 Katılımcı Arasından 3.cü

 

SATRANÇ

 

 

Ege ATAKAN                      

DÜNYA 5.Sİ 

TÜRKİYE 13.SÜ

4 KEZ İL 1. LİĞİ

İL 2.Sİ

 

Ece ATAKAN                        

TÜRKİYE 7.Sİ MİLLİ TAKIM OYUNCUSU

4 KEZ İL 1.LİĞİ

İL 2.Sİ

 

V.Alp HIDIROĞLU                

TÜRKİYE 18.Sİ

2 KEZ İL 1.LİĞİ

4 KEZ İL 2.LİĞİ

3 KEZ İL 3.LÜĞÜ

 

Doğan Mehmet KOÇ                         

TÜRKİYE 14.SÜ

İL 2.Sİ

2 KEZ İL 1.LİĞİ

İL 3.SÜ

 

A.Utkan ÇAKAN                    

TÜRKİYE 18.Sİ

2 KEZ İL 3.LÜĞÜ

İL 2.Sİ

 

Alara CANÖZLER                  

2 KEZ İL 3.LÜĞÜ

 

Efe ATAKAN                                          

İL 3.SÜ

 

İpek TEKİN                                           

İL 2.Sİ

 

Ege KASTUL                                          

İL 2.Sİ

İL 3.SÜ

 

Mustafa Berkay ÖZDÖVER    

6 KEZ İL 1. LİĞİ

3 KEZ İL 2.Sİ

İL 4.SÜ

 

Sinem KISACIK                  

2 KEZ İL 1.LİĞİ

İL 3.Sİ

 

SOSYAL ETKİNLİK

Okulumuzu Her Zaman Başarı ile Temsil Eden Müzik Grubumuz Hürriyet Gazetesi Tarafından Düzenlenen “Liseler Arası Müzik Yarışması”nda Finalde Yarışmaya Hak Kazanmıştır.

Halil İbrahim SÖZEN

Sarp BİLAL

İbrahim Burak KAYA

Batuhan GÜLLÜ

Sena KARAKULLUKÇU