Tüm Haberler
Tüm Duyurular

Başarılarımız
<< Geri DönSeçkin Koleji Yüzmeye Damgasını Vurdu | 03.11.2014

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları kapsamında Alleben Yüzme Havuzunda gerçekleşen Cumhuriyet Kupası yarışmalarında Özel Seçkin İlköğretim Okulu öğrencileri elde ettikleri derecelerle okullarını bir kez daha başarılarıyla gururlandırdı.

 

Gerçekleşen müsabakalarda Özel Seçkin Koleji öğrencileri toplamda 30 madalya alarak yüzmedeki başarısını kanıtladı.

 

Yarışmada Gülsemin Çetin, Ekin Tuğ, İpeknaz Sipahi, Nehir Kaplan, Emre Sara, Volkan Yurdabakan, Tuğcan Kaytar, Toprakcan Şahin, Arda Yavuz 16 altın-10 gümüş-4 bronz madalya almışlardır.  

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, “Özel Seçkin Kolejin de sporun tüm dallarına önem verilmektedir. Spor yapma alışkanlığının sadece fiziksel açıdan değil ruhsal açıdan da fayda sağlayacağına dikkat çekmek gerekmektedir. Erken yaşta spor yapma alışkanlığının kazanılması öğrencilerin hem akademik kariyerlerinde hem de sosyal hayatlarında başarılı olmaları için önemli bir noktadır. Kaliteli bir yaşam sağlamak için yüzme sporunun avantajlarından faydalanılması gerekmektedir. Yüzmede elde ettikleri başarı ile okulumuzu bir kez daha gururlandıran öğrencilerimize ve onların eğitimin de ve başarılarında büyük etkisi olan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.