ÖZEL SEÇKİN KOLEJİNDEN SATRANÇ BAŞARISI

ÖZEL SEÇKİN KOLEJİNDEN SATRANÇ BAŞARISI
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96.yıl dönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde Gaziantep Şehitkamil Belediyesi tarafından Atatürk Spor ve Kültür merkezinde düzenlenen "Cumhuriyet Bayramı" turnuvasına Özel Seçkin Koleji öğrencileri birincilik,ikincilik ve dördüncülük kupası alarak damga vurdu.

İlk dört derecenin ödüllendirildiği Cumhuriyet Satranç Turnuvasında Özel Seçkin Koleji öğrencilerinden "8 Yaş Genel Kategorisinde" Nehir Ela Ertürk birinci,"16 Yaş Genel Kategorisinde "Ali Faruk Yüceer ikinci ve "7 Yaş Kızlar Kategorisinde" Elif Aydın dördüncü olma başarısını gösterdi.

Özel Seçkin Koleji Kurucularından İbrahim Kaçıran, "Okul olarak katıldığımız gerek akademik gerekse sosyal her türlü müsabakada şampiyonluğu hedefleyen bir ekibiz. Amacımız sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmektir.Önümüzdeki süreçte de akademik ve sosyal alanlarda şampiyonluklarımıza yenilerini ekleyeceğiz.Bu mutlu tabloyu görmek ve bu tür başarılarda sürekliliği sağlamak; büyük emeklerin,disiplinli ve planlı çalışmaların sonucu olmuştur.Turnuvada başarı gösteren öğrencilerimizi tebrik ediyor,emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi.