Voleybolun Yıldızları

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liselerarası Voleybol Türkiye Grup müsabakaları on bir ilin katılımıyla Gaziantep’te gerçekleşmektedir. Gaziantep’i temsilen katılan Özel Seçkin Koleji Genç Kız Voleybol Takımı gruptan birinci çıkarak adını yarı finale yazdırdı.

   11 şampiyonluğu bulunan Özel Seçkin Koleji Genç Kız Takımı, öncelikle Adıyaman ve Osmaniye’yi son olarak da Şanlıurfa’yı eleyerek yarı finale kalmaya hak kazanmıştır. Voleybolda başarısını kanıtlayan Özel Seçkin Koleji Genç Kız Takımı başarıya doymadığını kanıtlamaya devam ediyor. Genç Kız Voleybol Takımı’nı destekleyen Özel Seçkin Koleji öğrencileri bu başarıyı coşkulu bir şekilde kutladı. 

   Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran; "Okulumuzun adını finale taşımaya alışan Genç Kız Voleybol Takımımız bizi gururlandırmaya devam ediyor. Sürekli başarı elde etmeyi hedefleyen öğrencilerimiz her geçen gün hedeflerini büyütüyor ve daha çok birincilik kazanmak için disiplinli bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Hedefimiz müsabakalarda birinci olmaktır bize bu haklı gururu yaşatan öğrencilerimize teşekkür ediyorum." dedi.