Seçkin Koleji Voleybol Takımı 11.kez üstüste ŞAMPİYON

Özel Seçkin Koleji Genç Kız Voleybol Takımının mücadelesi onbirinci kez şampiyonlukla sonuçlandı. 

Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa yapmış olduğu Gençler Voleybol İl Birinciliği Müsabakalarına Seçkin Koleji damgasını vurdu.

Cumhuriyet Lisesi ile yaptığı karşılaşmada 3-1 yenen son on yılın şampiyonu Seçkin Koleji, gücünü bir kez daha göstererek rakiplerine meydan vermedi.

Kazanmış oldukları başarının haklı gururunu yaşayan öğrenciler , gruplarda Gaziantep’i en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.Bu şampiyonluğu , takımın bu aşamaya gelmesinde büyük emeği olan öğretmenlerine borçlu olduklarını söyleyen genç yıldızlar ,okullarına kazandırdıkları başarılardan son derece mutlular.

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, takımlarına sonsuz güven duyduklarını belirterek şunları söyledi:" Özel Seçkin Koleji voleybol takımımız 2013-2014 sezonunda da başarılı bir performans sergileyerek mücadele vermeye devam ediyor.

Bugün Cumhuriyet Lisesi ile yaptığı maçı 3-1 alarak, 11. kez şampiyon olan sporcularımıza ve onlardan desteklerini esirgemeyen öğretmenlerimize sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dileriz." dedi. 

Tebrikler Seçkin Koleji ‘nin şampiyonları…