TMOK Spor Kültürü Ve Olimpik Eğitim Projesi Seçkin Koleji’nde

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi" Özel Seçkin Koleji AKM Konferans Salonunda sunum olarak öğrencilerle buluştu.

Gerçekleşen sunumlarda, Olimpiyat Oyunları ve Felsefesi, Fair Play, Sağlıklı Beslenme, Çevre Duyarlılığı gibi konular, çeşitli videolar, çizgi filmler, küçük yarışmalar ve renkli görsellerle interaktif olarak anlatıldı. Sunumun ardından Oli ekibi Özel Seçkin Koleji öğrencileriyle yakından ilgilendi. Ekibe yoğun ilgi gösteren öğrenciler daha sonra Maskot Oli ve sunumları gerçekleştiren Sibel Tel ile bolca sohbet edip, fotoğraf çektirerek keyifli anlar geçirdi.

            Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran "Projeyi ve sunumu izleyen öğrencilerin coşku ve heyecanı beni gelecek için çok etkiledi ve umutlandırdı. Bu konuda; fair play, çevre duyarlılığı, spor bilinci ve kültürünün ülke genelinde yerleşmesi için çaba gösteren TMOK yöneticilerini ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü'nü kutluyorum. Projeyi hazırlayan ve emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.