Özel Seçkin Kolejinde Karne Heyecanı

Özel Seçkin Kolejinde eğitim gören öğrenciler, karnelerini alarak sömestır tatiline başladı. Özellikle ilk kez karne alan Anasınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerinin heyecanlı oldukları gözlenirken, birçok veli de aynı heyecanı çocuklarıyla birlikte paylaştı.

Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Seydi Geçimli, 2017-2018 eğitim-öğretim döneminin ilk yarısını tamamladıklarını ve öğrencilerin yarıyıl tatili boyunca dinlenmeyi hak ettiklerini söyledi. Geçimli,  "Özel Seçkin Koleji olarak oldukça başarılı bir dönem geçirdik. Öğrencilerimizle, velilerimizle güçlü bir iletişim kurduğumuz dönem oldu. Akademik eğitimin yanı sıra öğrencilerimizi sosyal etkinlikler açısından da güçlü bir biçimde destekledik. Tüm okulumuzda başarıyla görev yapan ve öğrencilerimizin başarısında büyük görev üstlenen tüm öğretmenlerimize ve eğitim kadromuza da ayrıca teşekkür ediyorum." dedi. 

Düzenlenen karne töreninin ardından karne heyecanı yaşayan öğrenciler ve veliler öğretmenleriyle hatıra fotoğrafı çektirerek bu özel günü ölümsüzleştirdiler.