SEÇKİNLİ MİNİKLER MUHTEŞEM OKUMA BAYRAMI İLE BÜYÜLEDİ

Özel Seçkin Koleji 1. Sınıf öğrencileri,  hazırladıkları muhteşem gösterileri ile velilerine unutulmaz bir "Okuma Bayramı" yaşattılar.

Özel Seçkin Koleji İlköğretim Okulu 1. Sınıf öğrencilerinin, AKM Konferans salonunda düzenlenen "Okuma Bayramı" etkinliklerine, Özel Seçkin Koleji Kurucuları, idarecileri, öğretmen ve en büyük heyecana sahip olan öğrenci velileri katıldı.

Özel Seçkin Koleji öğrencileri yıl boyunca yapmış olduğu çalışmaları sergilerken misafirler programı büyük beğeni ile izlediler. Seçkin öğrencileri okuma-yazma öğrenmenin yanı sıra sanatsal faaliyetlerle de kendine özgüvenli, kendini en iyi şekilde ifade edebilen bireyler olma yolunda adım attılar.

Program, Özel Seçkin Koleji İlköğretim Okul Müdürü Seydi GEÇİMLİ 'nin konuşması ile başladı. Geçimli :"Sevgili çocuklar; Bugün okuma bayramınız. Okudukça bilgileriniz artar. Okuyarak haklarınızın ve ödevlerinizin neler olduğunu öğrenirsiniz. Böylece iyi bir insan, iyi bir yurttaş olmak için ilk adımı atmış olursunuz. Sizler bu yurdun umudusunuz, güç kaynağısınız. Gelecek günler sizlerle güzelleşecek aydınlanacaktır. Yurdumuz sizlerle daha güçlü, daha mutlu, daha uygar olacaktır. Okuma bayramınız kutlu olsun. Hepinizi çok seviyoruz. Sizlere emeği geçen tüm öğretmenlerinize, ailenize teşekkür ediyoruz."dedi

"Bayrak Şiiri"  ile tüm izleyenlere duygu dolu anlar yaşatan öğrenciler, gecenin finalde ise Onuncu Yıl Marşını tüm izleyenlerle birlikte söyleyerek unutulmaz programı tamamladılar.