KOLEJLİ MİNİKLER BÜYÜKLERE SAYGI ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

Özel Seçkin Koleji Anasınıfı öğrencileri, bizler için büyük önem taşıyan değerlerimizden büyüklerimize sevgi ve saygı göstermek konusunu pekiştirmek amacıyla "TÜRKÜLERDEN BIR DEMET" sunumu ile büyükanne ve büyükbabalarını ağırladılar.

Büyüklerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, yaptıkları sunum ile onları çok eğlendiren Seçkinli minikler büyüklerinden tam not aldılar. Öğrencilerin ve misafirlerin doyasıya eğlendiği program, miniklerin misafirler için hazırladığı hediyelerin takdimi ve hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Etkinlik ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Seçkin Okulları İlköğretim Müdürü Seydi GEÇİMLİ " Yaşlılar milletimizin onurudur. Onlara sahip çıkmak, onlarla ilgilenmek toplum bireylerinin vatandaşlık görevidir. Büyüklerine sahip çıkan toplumlar medeniyeti yakalamış toplumlardır. Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok güzel bir dönemidir. Yaşlılarımız dünle bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en önemli değerdir." dedi.