Yüzmede TÜRKİYE 1.siyiz

21-23 Şubat tarihleri arasında Manisa da gerçekleşen, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonunun düzenlediği  Paletli Küçükler Bireysel Türkiye Şampiyonasına Özel Seçkin Koleji Öğrencileri Türkiye dereceleri ile damga vurdu.

 

Şampiyonaya sekiz ilden 230 sporcu katıldı.Özel Seçkin Koleji öğrencileri bir çok sporcuyu eleyerek farkını bir kez daha ortaya koydu. İpek Naz Sipahi 200 m Çift Palette Türkiye birincisi ve 50 m Çift Palette yine Türkiye birincisi oldu. Gülsemin Çetin 100 m  Çift Palette Türkiye ikincisi ve 200 m Çift Palette de Türkiye ikincisi oldu. Son olarak Fayat Bay 400 m su üstü Türkiye dördüncüsü, 100 m Su Üstü Türkiye yedincisi ve 4x100 m Bayrakta Türkiye ikincisi oldu. Okullarına dereceleri ve madalyaları ile dönen öğrenciler Özel Seçkin Koleji’nin bir kez daha gururu oldu.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından olan ve aynı zamanda Spor Kulübü Başkanı olan İbrahim Kaçıran; "Her geçen gün Özel Seçkin Kolejini biraz daha gururlandıran ve diğer spor dallarında olduğu gibi yüzmede de başarı çıtasını yükselten  değerli öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.