Seçkin Yüzmede 1.liğe doymuyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği, Gaziantep Küçük ve Minik Yüzme İl Birinciliği Müsabakaları 3-5 Mart tarihleri arasında Kamil Ocak Stadyumu’nda gerçekleşti. Özel Seçkin Koleji öğrencileri toplamda beş altın, iki gümüş ve altı bronz madalya kazanarak yüzme müsabakalarında ki farkını bir kez daha ortaya koydu.

 

Özel Seçkin Koleji  Yüzme Sporları Küçük Kızlar il ikinciliği ve Küçük Erkekler il üçüncülüğü kupalarını kazandı. Gülsemin Çetin 50 m ve 100 m sırtüstü, 200 m serbest ve 200 m ferdi karışıkta il birincisi, 4x100 m bayrakta il üçüncüsü oldu. İpeknaz Sipahi 100 m kelebek’te il birincisi olurken, 50 m, 100 m ve 200 m serbestte il üçüncüsü ve 4x100 m  bayrakta il üçüncüsü oldu. Baran Bay 50 m ve 100 m sırtüstü il ikincisi, 4x100 m bayrakta da il üçüncüsü oldu. Tuğcan Kaytar, Emre Geçit ve Yalım Barlas 4x100 m il üçüncüsü oldu. Nehir Kaplan, Ayşe Kervancıoğlu, Zeynep Kervancıoğlu ve Helin Bıyık 4x50 m bayrakta il üçüncüsü oldu.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran; "Küçük ama başarılı yüzücülerimize, bize bu gururu yaşattıkları ve hem akademik hem de sosyal anlamda verilen eğitimin karşılığını madalyaları ve kupalarıyla bizlere ve değerli öğretmenlerine kanıtladıkları için teşekkür ediyorum." dedi.