Teniste Şampiyon Olduk

Özel Seçkin Koleji, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkek Tenis İl Birinciliği müsabakalarında şampiyon oldu.

 

19-25 Mart tarihleri arasında Tenis Kulübü’nde gerçekleşen müsabakalarda Özel Seçkin Koleji öğrencilerinden Necati Akan ve Emir Kaan Kalkan rakiplerini eleyerek finale çıktı. Final maçını Mete Uygun İlkokulu ile yapan Akan ve Kalkan maçı kazanarak Okul Sporları Küçük Erkekler Tenis il birincisi oldu. Büyük bir başarı göstererek bütün rakiplerini eleyen öğrenciler kazandıkları kupa ile okula dönmenin heyecanını yaşadı.

 

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, "Disiplinli bir çalışmanın sonucu olan bu galibiyetler öğrencilerimizin başarılarını kanıtlamasına bir kez daha olanak sağladı. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi desteklediğimizi ve başarı elde etmeleri için ne gerekiyorsa yapılması gerektiğini her zaman dile getiriyoruz. Bu fırsatları olumlu bir şekilde değerlendiren öğrencilerimize ve ayrıca çocuklarını özveriyle yetiştiren anne ve babalarına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.